XVI Spotkanie Młodych w Lednicy – Zdjęcia

W pierwszy weekend czerwca pola Lednicy przeżywają oblężenie. Młodzi z całego kraju i Europy przybywają, by wspólnie radośnie śpiewając i tańcząc, modlić się i wielbić Boga. Hasłem tegorocznego Spotkania Lednica 2000 były słowa, które św. Faustyna Kowalska zapisała w swoim Dzienniczku – „Miłość Cię znajdzie”.

[singlepic id=519 w=500 h= float=center]

Pielgrzymi, podobnie jak w latach poprzednich, otrzymali specjalne prezenty, które przypominają o haśle Spotkania Młodych w Lednicy. W tym roku były to: „Dzienniczek” s. Faustyny (wybór tekstów, którego dokonała młodzież z DA Dominikanów w Poznaniu, pod kierunkiem o. Jana Góry), książeczka opowiadająca o Bożym Miłosierdziu („Święta Siostra Faustyna i Boże Miłosierdzie” autorstwa ks. Józefa Orchowskiego, dar Romana Kluski, który na Lednicy opowiedział swoją historię – świadectwo o Bożym Miłosierdziu) i serce z piernika z hasłem tegorocznego spotkania „Miłość Cię znajdzie”.

Oto kilka zdjęć ze Spotkania Młodych, które udało mi się zrobić, gdy nie pracowałem nad dźwiękami.

[nggallery id=37]

,

Przemysław Goławski

Fotograf i dziennikarz. Pisze o nauce, nowych technologiach, sprzęcie fotograficznym, internecie, ale także psychologii i wierze. Tworzy strony internetowe. Zawodowo związany z Polskim Radiem. Odpowiedzialny za multimedialną obsługę serwisów specjalnych tworzonych przez Portal Polskiego Radia. Autor tekstów, dźwięków, fotografii i filmów. Z aparatem i kamerą śledził większość wydarzeń organizowanych przez i objętych patronatem Polskiego Radia. Freelancer, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Oprócz fotografii i dziennikarstwa zajmuje się także doradztwem w zakresie wyboru technologii i rozwiązań multimedialnych.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: