5. rocznica śmierci Jana Pawła II

W Wielki Piątek przypada 5. rocznica śmierci papieża Polaka Jana Pawła II. W wielu miastach podczas nabożeństw Drogi Krzyżowej wspomina się Papieża i jego pasterską posługę.

[singlepic id=331 w=500 float=center]

Tegoroczne obchody rocznicy w Warszawie skoncentrują się na centralnej Drodze Krzyżowej  – zebranym będzie towarzyszył pamiątkowy krzyż z ostatniej Drogi Krzyżowej Ojca świętego. Liturgiczne obchody 5. rocznicy śmierci Jana Pawła II będą decyzją Episkopatu sprawowane w sobotę, 10 kwietnia.

[singlepic id=330 w=500 float=center]

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z obchodów trzeciej rocznicy śmierci Papieża.

[nggallery id=19]

, ,

Przemysław Goławski

Fotograf i dziennikarz. Pisze o nauce, nowych technologiach, sprzęcie fotograficznym, internecie, ale także psychologii i wierze. Tworzy strony internetowe. Zawodowo związany z Polskim Radiem. Odpowiedzialny za multimedialną obsługę serwisów specjalnych tworzonych przez Portal Polskiego Radia. Autor tekstów, dźwięków, fotografii i filmów. Z aparatem i kamerą śledził większość wydarzeń organizowanych przez i objętych patronatem Polskiego Radia. Freelancer, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Oprócz fotografii i dziennikarstwa zajmuje się także doradztwem w zakresie wyboru technologii i rozwiązań multimedialnych.

Golawski.Net w sieci

Poznaj inne miejsca, w których można mnie znaleźć

Trackbacki/Pingbacki

  1. Wielki Piątek, 5. rocznica śmierci Jana Pawła II | Drzewo życia - 3 kwietnia 2010

    […] Więcej zdjęć z obchodów III rocznicy śmierci Jana Pawła II. […]

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: