Magda i Hubert – plener ślubny

Sesja plenerowa wśród łąk, lasów i malowniczych stawów – lepszego krajobrazu nie można sobie wyobrazić na zdjęcia po ceremonii zaślubin w środku ciepłego lata.

W piękne czerwcowe popołudnie, na Podlasiu, gdy słońce chyliło się ku zachodowi, fotografowałem Magdę i Huberta. Tak wygląda okolica Dworku w Mościbrodach.

[singlepic id=578 w=500 h= float=center]

[nggallery id=41]

, , , ,

Przemysław Goławski

Fotograf i dziennikarz. Pisze o nauce, nowych technologiach, sprzęcie fotograficznym, internecie, ale także psychologii i wierze. Tworzy strony internetowe. Zawodowo związany z Polskim Radiem. Odpowiedzialny za multimedialną obsługę serwisów specjalnych tworzonych przez Portal Polskiego Radia. Autor tekstów, dźwięków, fotografii i filmów. Z aparatem i kamerą śledził większość wydarzeń organizowanych przez i objętych patronatem Polskiego Radia. Freelancer, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Oprócz fotografii i dziennikarstwa zajmuje się także doradztwem w zakresie wyboru technologii i rozwiązań multimedialnych.

Golawski.Net w sieci

Poznaj inne miejsca, w których można mnie znaleźć

Jedna odpowiedź do “Magda i Hubert – plener ślubny”

  1. Magda i Hubert 12 grudnia 2012 at 22:11 # Odpowiedz

    Przemek, jak to dobrze, że to właśnie Tobie powierzyliśmy uwiecznienie naszej uroczystości 🙂 zdjęcia są fantastyczne !!! Wszyscy są nimi zachwyceni! Pięknie wkomponowałeś się w gości i po chwili traktowaliśmy Cię jak jednego z nich. Czuliśmy się tak swobodnie, że chwilami nie dostrzegaliśmy Twojej osoby..do tego stopnia byłeś dla nas niezauważalny, iż niektóre ze zdjęć stanowią dla nas prawdziwą niespodziankę 🙂 Zdecydowanie będziemy Cię polecać innym, sami mamy ochotę na sesję rodzinną..zatem niebawem się odezwiemy 🙂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: