Maksymilian Maria Kolbe – Tylko miłość jest twórcza

75 lat temu, w wigilię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w bunkrze zagłady ukoronowano ziemską drogę ku świętości Maksymiliana Marii Kolbego. Skąd biorą się ludzie, którzy nie boją się oddać życia i zdobyć świat dla Maryi?

W Familijnej Jedynce rozmawiałem o historii o. Maksymiliana Kolbego, o franciszkanach oraz tym, jak dziś żyć zgodnie z ideałami. Gośćmi w studiu byli franciszkanie – o. Paweł Warchoł, o. Grzegorz Owsianko oraz o. Jarosław Wysoczański.
Audycja jest gotowa do odsłuchania.

Przemysław Goławski

Fotograf i dziennikarz. Pisze o nauce, nowych technologiach, sprzęcie fotograficznym, internecie, ale także psychologii i wierze. Tworzy strony internetowe. Zawodowo związany z Polskim Radiem. Odpowiedzialny za multimedialną obsługę serwisów specjalnych tworzonych przez Portal Polskiego Radia. Autor tekstów, dźwięków, fotografii i filmów. Z aparatem i kamerą śledził większość wydarzeń organizowanych przez i objętych patronatem Polskiego Radia. Freelancer, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Oprócz fotografii i dziennikarstwa zajmuje się także doradztwem w zakresie wyboru technologii i rozwiązań multimedialnych.
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: